Галерея наших мероприятий
21.06.2018
Наш світ - барвистий і яскравий, особливо в дитячих очах! Якщо Ви хочете розвинути у своєї дитини художні навички, навчити її переносити елементи навколишнього світу на папір, розкрити творчі здібності, фантазію, самовираження - Курс творчості "Ізостудія" в ДЦ "Тапітошка" завжди допоможе в цьому! Роботи Вашої дитини обов'язково стануть гарним декором для будинку, або хенд-мейд подарунком друзям.
20.06.2018
Міні-йога сприятиме правильному розвитку організма дитини, підтримає хорошу фізичну форму, допоможе відновленню сил після важкого навчального дня, ну і в кінці кінців буде сприяти гарному настрою! Будьте здорові і повні енергії!
20.06.2018
Підготувати свою дитину до школи - основне завдання будь-яких батьків. Курс "Підготовка до школи" в ДЦ "Тапітошка" це: сучасне навчання, кращі викладачі, яскраві і цікаві навчальні матеріали, індивідуальний підхід до кожної дитини. Наша мета - навчити дитину отримувати задоволення від процесу навчання, прищепити любов до нових знань, розвинути комунікативні навички, забезбечуваючи тим самим Вашій дитині хороший старт в успішне життя.
02.10.2017
Кожна дитина мріє хоча б на хвилинку стати героєм з улюбленого мультфільму або персонажем з казки. Cвята в дитячому саду - ціла історія театральних вистав, наповнених непідробними емоціями радості і щасливих посмішок дітей та їхніх батьків.
19.09.2017
Запрошуємо дітей взяти участь у захоплюючому квесті "Фортеця мрій", який стартує 1 жовтня о 12.00 біля входу школи №269. Реєструйтеся: 044 361 6000. На переможців чекають сувеніри та подарунки!
29.08.2017
Напередодні 1 вересня Дитячий Центр "Тапітошка" відчинив свої двері маленьким учням і їх батькам.
Запишіться на пробне заняття

Ваша заявка успішно надіслана!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Замовити дзвінок
тайтл

Ваша заявка успішно надіслана!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Правила оплати та відвідування

Правило

Замовте зворотній дзвінок!

Ваша заявка успішно надіслана!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Залиште Ваш відгук!

Ваш відгук успішно відправлено!