Новости
04.01.2020
Щомісяця в дитячому центрі "ТАПІТОШКА" складається план оригінальних і захоплюючих майстер-класів для дітей, і ця субота не стала винятком! Сьогодні ми зібрали діточок для навчання техніці малювання на воді Ебру.
04.11.2018
Ми з упевненістю можемо сказати, що цей день народження буде найрадіснішим і пам'ятним в житті дитини, і просто наведемо вам чинники, через які варто довірити проведення дня народження Вашої дитини нам
03.11.2018
Навряд знайдуться батьки, які хоча б на пару хвилин в день не давали дитині в руки телефон, планшет або ще якийсь гаджет. Думки з цього приводу розділилися.
09.10.2018
Нехай цим займається школа! - скажете ви, і матимете рацію. Але із застереженням, що це рішення для зайнятих або ж ледачих батьків. Ми погодимося, що краще навчанням займатися з професіоналом, але все ж таки важливим фактором успішних занять з читання буде підготовка дитини батьками. Звична нашому розуму структура, що дитина починає вчитися читати у віці 5-6 років, вірна. Але вже доведений факт, що готувати дитину до читання можна з 3-х років. Малюк не стане читати моментально, зате буде вчитися читати набагато швидше в першому класі школи.
28.09.2018
Питання додаткового навантаження дитини спірне і неоднозначнt. Європейські методики виховання дитини регламентують навантаження дітей у віці до 7 років, відводячи на розвиток з репетиторами до 8-10 годин на тиждень, за погодженням з інтересами дитини і прагненнями батьків. Займайтеся розвитком своєї дитини з народження, любіть її, проте підходити до цього питання треба зважено і відповідно до віку вашого чада. Якщо ви не готові займатися самостійно, не соромтеся звернутися до експертів з розвитку дитини.
10.09.2018
Сучасна система освіти вже давно зняла питання про вивчення дітьми іноземних мов, особливо англійської. Англійську мову включено в освітні програми шкіл з першого класу, і часто, базові знання мови надають вже в дитячому саду.
Запишіться на пробне заняття

Ваша заявка успішно надіслана!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Замовити дзвінок
тайтл

Ваша заявка успішно надіслана!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Правила оплати та відвідування

Правило

Замовте зворотній дзвінок!

Ваша заявка успішно надіслана!
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Залиште Ваш відгук!

Ваш відгук успішно відправлено!